ÖDÜL TÖRENİ

Değerli İş İnsanımız,

İstanbul Şehir Ödülleri | Istanbul City Awards 2020 organizasyonumuz ile 2019’un en başarılı iş insanlarına ödüllerini vermeye hazırlanıyoruz. İkincisi düzenlenecek olan organizasyonumuz, 13 Ocak 2020 Pazartesi günü DoubleTree by Hilton İstanbul | Piyalepaşa’da gerçekleşecektir.

İstanbul Şehir Ödülleri | Istanbul City Awards 2020’nin temsil ve faaliyetini, Oya Ulucan yönetimindeki Oya Ulucan Event yürütecektir. 2013 yılından bu yana birçok organizasyona imza atan ve İstanbul Şehir Ödülleri | Istanbul City Awards bayrağını da taşıyacak olan Oya Ulucan Event, sektörlerin siz değerli isimlerini muhteşem gecede sürprizlerle ağırlayacaktır.

İstanbulumuz’un dört bir yanından katılım sağlayacak marka sahipleri, uluslararası kurum/kuruluşların uzman danışmanları, yöneticileri, akademisyenleri ve saygıdeğer misafirlerle organizasyonumuzda bir araya gelecek olmanın onuru ve gururu içerisindeyiz. Gerek ülkemiz ekonomisine katkı ve insanımıza istihdam sağlayan, gerekse ürün/hizmette kategorisine göre dünyanın çeşitli platformlarında Türkiyemiz’i temsil eden marka ve isimlerimize ev sahipliği yapacak organizasyonumuz, misyonu gereği ortak faydalarda işbirliği ile önemli gelişmelere ve girişimlere ışık tuttuğundan ayrıca mutluluk da yaşıyoruz. Desteğiniz için şimdiden çok teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
İstanbul Şehir Ödülleri Organizasyon Komitesi

BİZE ULAŞIN!