KURUMSAL

Organizasyon Planlama

Kurumunuz tarafından organize edilmesi planlanan her türlü toplantı,seminer,iş yemeği, temel atma töreni,açılış,gala gecesi,ödül töreni gibi etkinliklerin proje aşamasından etkinlik bitimine kadarki süreçte çözüm ortağınız olmayı hedeflemektedir. tüm alanlarında yürüttüğü başarılı çalışmaları ve ürettiği hizmetlerle, tüm kurumlara her alanda tam hizmet sağlayacak bir alt yapı ve donanıma sahiptir.

Mekan Seçimi

Gerçekleştirmeyi planladığınız kurumsal etkinliğin amacına uygun mekan keşfi ve mekan seçimleri yapılarak onayınıza sunulur.

Mekan ve Sahne Tasarımı

Düzenlenecek etkinliğin niteliğine göre seçilen mekana uygun sahne tasarımı ve dekorasyon çalışmaları yapılarak etkinlik alanından en iyi şekilde verim alınması ve mekan yönetimine dair tüm detaylar tasarım ve dekorasyon ekibi tarafından en ince detayına kadar eksiksiz yönetilir.

Baskılı İşler

Davetiye, poster, afiş,tebrik kartları gibi baskılı malzemeler konusunda grafik ekibimizin desteği ile konsepte uygun tasarım ve baskı işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Davetiye Dağıtım ve Davetli Listesi

Paylaştığınız misafir listesine davetiyeniz mail,posta ve kargo yardımı ile ulaştırılır. Size katılımcı listesi ile ilgi en iyi geri bildirimi yapmak üzere özel ekibimiz titiz bir çalışma yürütür ve katılımcı listenizi eksiksiz olarak teslim eder .

Catering

Davetli sayınıza uygun Dünya mutfağı yada Türk mutfağının seçkin örneklerinin yer aldığı her türlü yiyecek ve içecek seçeneği ile hazırlanmış zengin mönüler, deneyimli servis personeli ve güvenilir catering firmalarının özel sunumları eşliğinde katılımcılara ikram edilir.

BİZE ULAŞIN!