OYA ULUCAN EVENT

Yaratıcı, Yenilikçi ve Olumluyuz.

Oya Ulucan tarafından kurulan Oya Ulucan Event; kuruluşundan bu yana mekana ve amaca özel tasarımlarıyla hizmet vermektedir. Yaratıcılığı ile dikkat çeken şirket, düğün, davet, kokteyl organizasyonlar, şirketlerin ürün/lansman toplantıları, kongreler ve gala gecelerinde müşteri tarafından belirlenmiş mekana ruh katmaktadır.

Güne özel konsept hazırlayarak yola çıkan Oya Ulucan Event, her organizasyonu ayrı bir proje bazında değerlendirmektedir. Etkinliğin niteliğine göre hazırlanan tasarımlarıyla hayal gücünü zorlayan Oya Ulucan Event; profesyonel bakış açısı ve deneyimi sayesinde katılımcılara unutulmaz anlar yaşatmayı hedeflemektedir.

Oya Ulucan Event; bu güne kadar kalitesine ve detaylara önem vererek tutumuyla, iş bitiriciliği ile yüzlerce organizasyona imza atmıştır. Oya Ulucan Event; eğitimli olmasının yanı sıra sorumluluk sahibi ve titiz ekibiyle başarılı olmanın gururunu taşımaktadır.

Misyonumuz:
Hayalindeki masalı yaşamak herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Oya Ulucan Event ailesi olarak tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız ile birlikte hayalleriniz çalışıyoruz.

Vizyonumuz:
Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla sektörümüzde müşterilerimizin hayallerinde ilk gelen isim olmak. "Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun ürün ve hizmetlerini sunarak hayallerin üretim (dönüşüm) merkezi olmak."

BİZE ULAŞIN!


İstanbul Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunu (2007)

5 yıldızlı otellerde ziyafet - satış, konusunda faaliyet gösteren acentalarda organizasyon sorumlusu olarak görev aldı. Otelcilik sektöründe, kurumsal acentalarda operasyon yöneticiliği deneyimlerinin ardından sektörünün önde gelen organizasyon firmalarında kreatif ekip yöneticiliğinde bulundu.

2014 yılı itibariyle kendi event markasını oluşturarak organizasyon sektöründe Event-Wedding Partner olarak hizmet vermeye başladı. Aynı zamanda sektör bilgisine sahip olduğu Konaklama-Transfer konusunda da en iyi çözümleri sunmaktadır.